Meist

Mittetulundusühingu on asutanud 05.04.1999. a.  Tallinna Tammsaare tee ja Retke tee korteriühistud.

Kõik korteriühistud(KÜ) kui iseseisvad ja oma arveldusarvetega juriidilised isikud on samas loodud ühenduse hääleõiguslikud liikmed.

Alustasime sisulist majandustegevust pärast elamute ülevõtmist endiselt haldajalt 01.juulist 1999.a., vastavuses kinnitatud põhikirjale, asutamislepingule ja üldkogu, millest võtavad osa kõigi KÜ-te esimehed või teised juhatuse liikmed, otsustele.

Meie tööruumides toimuvad ka KÜ-te juhatuste koosolekud ja vajadusel korteriomanike vastuvõtud, seega KÜ-te juhatused ei vaja eraldi tööruume.

Kõik põhilised hooldus-, avarii- ja koristustööd teostame oma jõududega kaasa arvatud ööpäevaringne avariivalve, omades vastavat transporti, töökoda ja teenindavat personali. Soetatud põhivahendid on ühistute ühine vara.

Korteriomanike igakuised plaanilised maksed on mõnevõrra soodsamad kui olid eelmistel haldajatel (v.a. remondireserv), samas peetakse igakuist arvestust tegelike kulude järgi KÜ-te lõikes, kus võimalikud säästud kajastatakse iga KÜ kohta eraldi. Igakuuliste plaaniliste maksete suuruse kinnitavad KÜ-d vastavalt nende põhikirjadele.

Korteriomanikud tasuvad igakuised maksed oma KÜ arvele, kust teostatakse vastavad maksed ühenduse arvele kooskõlas üldkogu poolt kinnitatud maksete tasumise ja tegelike kulude jaotamise korrale. Remondireservi raha on ainult KÜ-te arvel.

Kõigi ühenduse KÜ-te raamatupidamist peetakse eraldi, selleks oleme varustatud vajaliku arvutustehnika ja spetsiaalsete korteriühistute jaoks väljatöötatud programmidega.

Oleme valmis andma põhjalikku informatsiooni meie tegevuse kohta, samuti nõustame korteriühistualases tegevuses. Oleme võtnud suunaks, et meie uuteks liikmeteks võivad saada ühistud, mis ei asu laiali üle Tallinna linna, seda paremate kontaktide ja töö operatiivsuse ja ökonoomsuse tagamiseks. Seega oleme Mustamäed (või vahetut lähiümbrust) eelistanud.

Loodame, et tunnete meie ühistegevuse vastu huvi!

Kalender
mai 2022
E T K N R L P
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031